SK KULDKARU - PARIM KLUBI VABAMAADLUSES 2022 !

Kirjutas Nikita.

319361558_1130473147603793_7393837278228218531_n.jpg

SK KULDKARU - PARIM KLUBI VABAMAADLUSES 2022 !

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED - VÕITJA
EESTI U20 MEISTRIVÕISTLUSED - VÕITJA
EESTI U17 MEISTRIVÕISTLUSED - VÕITJA
EESTI U15 MEISTRIVÕISTLUSED - VÕITJA

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
VABAMAADLUSES
29.01.2022 Türi
70 kg Nikolai Tarassov - 1 koht
74 kg Aimar Andruse (Nipi) - 1 koht
79 kg Erik Reinbok - 1 koht
86 kg Jegor Tkatsjov - 1 koht
97 kg Nikita Tsehhonin - 1 koht
74 kg Vlad Rjabtsev - 2 koht
79 kg Maksim Tarassov - 2 koht
KULDKARU - 1 KOHT

EESTI U20 MEISTRIVÕISTLUSED
VABAMAADLUSES
12.02.2022 Haapsalu
70 kg Nikolai Tarassov - 1 koht
74 kg Vlad Rjabtsev - 1 koht
79 kg Ilja Sobolev - 1 koht
57 kg Marat Muhhametzjanov - 3 koht
92 kg Erik Tsernikov - 3 koht
125 kg Ilja Igitov - 3 koht
SK KULDKARU - 1 KOHT

\EESTI MEISTRIVÕISTLUSED U17
VABAMAADLUSES
WIRU SPORDIKESKUS 16.04.2022
1 KOHT - Nikolai Golovkin (55 kg)
1 KOHT - Nikolai Tarassov (71 kg)
1 KOHT - Vladislav Rjabtsev (80 kg)
2 KOHT - Ruslan Konetski (51 kg)
2 KOHT - Ilja Sobolev (80 kg)
2 KOHT - Ilja Igitov (110 kg)
4 KOHT - Maikel Beljajev (55 kg)
5 KOHT - Artjom Savel (51 kg)
SK KULDKARU - 1 KOHT

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED U15
VABAMAADLUSES
Paikuse 19.03.2022
1 koht - Ruslan Konetski (48 kg)
1 koht - Tihhon Nazarov (75 kg)
1 koht - Ilja Sobolev (85 kg)
3 koht - Kirill Buldakov (38 kg)
3 koht - Ratmir Beljajev (41 kg)
3 koht - Nikolai Golubnitsi (44 kg)
3 koht - Nikolai Golovkin (52 kg)
5 koht - Daniil Goloulin (41 kg)
5 koht - Artjom Savel (52 kg)
5 koht - Maikel Beljajev (57 kg)
6 koht - Artjom Sornik (48 kg)
7 koht - Mihhail Tarassov (44 kg)
7 koht - Andrei Bojetskij ( 52 kg)
7 koht - Damir Horosilov (62 kg)
KULDKARU - 1 KOHT

TREENERID: JEVGENI TARASSOV, TIMUR ALIKHANOV, ALEKSEI HAPOV.

"Johannes Kerdi mälestusvõistlused" 2 päev (11.12.22. Тüri)

Kirjutas Nikita.

1671178217593.jpg

11.12.2022 / TÜRI
"Johannes Kerdi mälestusvõistlused"
2 päev - VABAMAADLUS
1 koht - ARSENII ROMU (38 kg)
1 koht - KIRILL BULDAKOV (45 kg)
1 koht - RUSLAN KONETSKI (55 kg)
1 koht - NIKOLAI TARASSOV (80 kg)
2 koht - RATMIR BELJAJEV (51 kg)
Kätel kõndimine:
1 koht - NIKOLAI TARASSOV (36,4 m)