Küllo Kõivu XXIII mälestusvõistlused (23.04.2022. Suure - Jaani)

Kirjutas Nikita.

101.jpg

Küllo Kõivu XXIII mälestusvõistlused
23.04.2022. Suure - Jaani
150 Osalejad EST, LAT, FIN, GEO, UKR.
KULDKARU TEAM :
Grupp Juuniorid
1 KOHT - NIKOLAI TARASSOV (70)
2 KOHT - VLADISLAV RJABTSEV (74)
2 KOHT - ILJA SOBOLEV (79)
Grupp 2007 a.s. ja noore
3 KOHT - ARSENIJ ROMU (38)
4 KOHT - SEIT-BEKIR AMETOV (26)
4 KOHT - ANDREI LAPIN (32)
4 KOHT - MIHHAIL TARASSOV (44)
4 KOHT - RUSLAN KONETSKI (52)
6 KOHT - KEMAL AMETOV (23)
8 KOHT - SERGEI MASKO (26)
8 KOHT - DMITRI KONOVALOV (32)
11 KOHT - LEV BATURA (32)
https://www.liga-db.de/.../220423_Suure-Jaani/indexGER.htm

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED U17

Kirjutas Nikita.

1650432029106 (1).jpg1650432029184 (1).jpg

1650432029161 (1).jpg1650432029152.jpg

1650432029144.jpg1650432029135.jpg

1650432029128.jpg1649311209268.jpg

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED U17
WIRU SPORDIKESKUS 16.04.2022
1 KOHT - Nikolai Golovkin (55 kg)
1 KOHT - Nikolai Tarassov (71 kg)
1 KOHT - Vladislav Rjabtsev (80 kg)
2 KOHT - Ruslan Konetski (51 kg)
2 KOHT - Ilja Sobolev (80 kg)
2 KOHT - Ilja Igitov (110 kg)
4 KOHT - Maikel Beljajev (55 kg)
5 KOHT - Artjom Savel (51 kg)
SK KULDKARU - 1 KOHT
https://www.liga-db.de/.../DE/220416_K-Jaerve/indexGER.htm

 

"AEG OLLA TUGEV 2022" Laste vabamaadluse turniir

Kirjutas Nikita.

1650432029193.jpg

LASTE VABAMAADLUSE TURNIIR
"AEG OLLA TUGEV 2022"
09.04.2022.
Osalejad:
76 maadlejad
KULDKARU (Eesti)
TULEVIK (Eesti)
LAPITI (Eesti)
JMM (Eesti)
KONTAKT (Eesti)
LUŠIS (Leedu)
KULDKARU Tulemused:
1 koht - Rаimond Sikora ( - 22 ) U11
1 koht - Artjom Silenko ( - 24 ) U11
1 koht - Andrei Lapin ( - 32 ) U11
1 koht - Nikita Gladki ( - 34 ) U11
1 koht - Arseni Romu ( - 36 ) U11
1 koht - Marat Šatalov, ( - 44 ) U15
1 koht - Ilja Sobolev ( - 85 ) U15
2 koht - Seit-Bekir Ametov ( - 26 ) U11
2 koht - Henry Blaško ( - 30 ) U11
2 koht - Maksim Zirnov ( - 34 ) U11
2 koht - Jegor Bondarenko ( - 38 ) U11
2 koht - Nikolai Golubnitši ( - 44 ) U15
2 koht - Gert Raudsepp ( - 52 ) U15
2 koht - Anastasija Rjabtseva ( - 45 ) U11 T
3 koht - Aleksei Tomberg ( - 24 ) U11
3 koht - Rodion Holin ( - 26 ) U11
3 koht - Maksim Matatskin ( - 30 ) U11
3 koht - Lev Batura ( - 32 ) U11
3 koht - Armin Aun ( - 34 ) U11
3 koht - Artjom Šornik ( - 44 ) U15
3 koht - Nikolai Golovkin ( - 52 ) U15
3 koht - Maikel Beljajev ( - 52 ) U15
4 koht - Jegor Nui ( - 26 ) U11
4 koht - Vlad Vodopjan ( - 32 ) U11
4 koht - Kirill Buldakov ( - 41 ) U15
4 koht - Mihhail Tarassov ( - 44 ) U15
5 koht - Sergei Maško ( - 24 ) U11
5 koht - Nikita Rjazanov ( - 26 ) U11
5 koht - Cevin Kostin ( - 28 ) U11
5 koht - Dmitri Konovalov ( - 32 ) U11
5 koht - Maksim Lapin ( - 34 ) U11
5 koht - Maksim Akanajev ( - 36 ) U11
5 koht - Ratmir Beljajev ( - 41 ) U15
6 koht - Kirim Ananijazov ( - 24 ) U11
6 koht - Ruslan Bufatin ( - 36 ) U11
7 koht - Miron Krjatalov ( - 36 ) U11
7 koht - Nikolai Samigulin ( - 52 ) U15
8 koht - Artjom Šavel ( - 52 ) U15
Tänulikkust: Kultuurkapital, Altairbalt, Kohtla-Järve Linnavalitsus, Toila Vald, IVSL.