16. Noorte vabamaadluse seeriavõistluse II etapp (21.05.22)

Kirjutas Nikita.

107.jpg

16. Noorte vabamaadluse seeriavõistluse II etapp (25.05.2022. Põlva)
1 koht - Nikita Gladkij (35 kg)
2 koht - Andrei Lapin (32 kg)
2 koht - Marat Šatalov (44 kg)
3 koht - Jegor Nui (26 kg)
3 koht - Nikolai Golovkin (52 kg)
3 koht - Artjom Šavel (52 kg)
4 koht - Jegor Bondarenko (41 kg)
6 koht - Nikita Rjazanov (26 kg)
7 koht - Lev Batura (32 kg)
7 koht - Ratmir Beljajev (44 kg)
9 koht - Dmitri Konovalov (32 kg)
https://www.liga-db.de/.../EE/220521_P%c3%b5lva/indexENG.htm

U17 ja U20 Põhjamaade meistrivõistlused (14 - 15.05.2022 Tallinn)

Kirjutas Nikita.

106.jpg

U17 ja U20 Põhjamaade meistrivõistlused
14 - 15.05.2022 Tallinn
U17 Vabamaadlus:
1 koht - Nikolai Tarassov (71 kg)
1 koht - Ilja Sobolev (80 kg)
3 koht - Vlad Rjabtsev (80 kg)
Eestlastest jõudsid medalile
Naistemaadluses U17
49 kg Anu-Liis Raud­sepp kuld
53 kg Lisette Böttk­er hõbe
69 kg Mirjam Kask pronks
Kreeka-rooma maadlu­ses U17
51 kg Nikita Muradov hõbe
51 kg Artturi Eemeli Reinio pronks
Vabamaadluses U17
45 kg Daniel Jasnov kuld
55 kg Rasmus Tõnism­äe pronks
60 kg Janar Lips ku­ld
65 kg Tristan Aleks­androv kuld
65 kg Maximus Maali­nn pronks
71 kg Nikolai Taras­sov kuld
80 kg Ilja Sobolev kuld
80 kg Vladislav Rja­btsev pronks
Kreeka-rooma maadlu­ses U20
97 kg Richard Karel­son pronks
130 kg Eerik Pank kuld
130 kg Karmo Kask pronks
Osalejad: https://www.liga-db.de/.../EE/220714_Tallinn/indexENG.htm

"ALUTAGUSE MÕMMI 2022" (Kohtla-Järve 6.- 7.маi)

Kirjutas Nikita.

105.jpg

"XXXVIII ALUTAGUSE MÕMMI" Rahvusvaheline noorte vabamaadluse turniir.
(07.05.2022) WIRU SPORDIKESKUS
Võistkondid:
KULDKARU (Eesti)
TULEVIK (Eesti)
LAPITI (Eesti)
JMM (Eesti)
Leo (Eesti)
MK Mustut (Eesti)
Jõgeva VSK (Eesti)
K. Palusalu SK (Eesti)
KLAIPEDA (Leedu)
VILNIUS (Leedu)
ŠAULIAI (Leedu)
Helsinki (Soome)
KULDKARU Tulemused:
Kadettid U17
1 koht - NIKOLAI TARASSOV (71 kg)
1 koht - VLAD RJABTSEV (80 kg)
2 koht - Marat Šatalov, (45 kg )
3 koht - Ratmir Beljajev (45 kg )
3 koht - Artjom Šavel (51 kg )
3 koht - Nikolai Golovkin (51 kg )
3 koht - Maikel Beljajev (55 kg)
3 koht - Ilja Sobolev (80 kg )
5 koht - Ruslan Konetski (51 kg)
8 koht - Nikolai Samigulin (51 kg)
2011 a.s. ja noored
1 koht - Kemal Ametov (22 kg)
1 koht - Seit-Bekir Ametov (24 kg)
1 koht - Andrei Lapin (30 kg )
1 koht - Arseni Romu (36 kg )
1 koht - Gert Raudsepp (50 kg )
2 koht - Rаimond Sikora (22 kg )
2 koht - Jegor Nui (24 kg )
2 koht - Nikita Rjazanov (26 kg)
2 koht - Henry Blaško (30 kg )
2 koht - Arseni Soltruk (45 kg)
3 koht - Sergei Maško (24 kg)
3 koht - Mitrij Salmins (26 kg)
3 koht - Lev Batura (33 kg)
3 koht - Jegor Rutsko(40 kg)
3 koht - Jegor Bondarenko ( 40 kg )
4 koht - Cevin Kostin (28 kg)
5 koht - Artjom Konstantinov (30 kg)
5 koht - Vlad Vodopjan (33 kg)
5 koht - Maksim Lapin (33 kg)
5 koht - Maksim Akanajev (36 kg)
7 koht - Ruslan Bufatin (36 kg)
7 koht - Timur Ovtsarov (40 kg)
8 koht - Maksim Matatskin (30 kg)
8 koht - Miron Krjatalov (36 kg)
Tänulikkust: Kultuurkapital, Altairbalt, Kohtla-Järve Linnavalitsus, Toila Vald, IVSL.

Rahvusvaheline laste turniir "OLAINES KAUSS 2022" (LAT)

Kirjutas Nikita.

104.jpg

30.04.2022.
Rahvusvaheline laste turniir
"OLAINES KAUSS 2022" (LAT)
290 maadlejad (LAT, EST, LIT, UKR)
KULDKARU:
1 KOHT - ANDREI LAPIN
1 KOHT - ARSENIJ ROMU
3 KOHT - RAIMOND SIKORA
3 KOHT - KIRILL BULDAKOV
3 KOHT - RATMIR BELJAJEV
3 KOHT - GERT RAUDSEPP
6 KOHT - MIHHAIL TARASSOV
12 KOHT - ARTJOM SILENKO